Nauczyciele

  1. Urszula Bassara – matematyka
  2. Renata Białek – język angielski
  3. Marek Bielak – przedmioty zawodowe (technik elektryk)
  4. Sara Bielecka – matematyka
  5. Elżbieta Bochenek – przedmioty zawodowe (technik handlowiec)
  6. Ryszard Boś  – przedmioty zawodowe (technik handlowiec)
  7. Łukasz Czaja –  przedmioty zawodowe (technik mechanik)
  8. Wojciech Czubocha – język angielski
  9. Łukasz Ćwiczak – wychowanie fizycne
  10. Aleksandra Draus – plastyka
  11. Małgorzata Drozd – przedmioty zawodowe ( technik usług fryzjerskich)
  12. Renata Dumara – fizyka
  13. Marta Dybka – język polski
  14. Bożena Feret – informatyka, przedmioty zawodowe (technik handlowiec)
  15. Krzysztof Kalamaszek – religia
  16. Kardyś Paweł – wychowanie fizyczne
  17. Sabina Kolbusz – biologia
  18. Andrzej Kołodziej – religia
  19. Marcin Kołodziej – przedmioty zawodowe (technik elektryk)
  20. Teresa Koszela – przedmioty zawodowe (technik usług fryzjerskich)
  21. Paweł Koźlak – przedmioty zawodowe (technik technologii drewna)
  22. Jerzy Marchlik – przedmioty zawodowe (technik mechanik)
  23. Maria Parys – wychowanie fizyczne, EDB
  24. Ewelina Paryś – przedmioty zawodowe (technik usług fryzjerskich)
  25. Grzegorz Patro – informatyka, przedmioty zawodowe (technik mechanik)
  26. Małgorzata Pieprzak – język niemiecki, biblioteka
  27. Edward Rosa –  przedmioty zawodowe (technik mechanik)
  28. Marcin Skiba – informatyka, przedmioty zawodowe (technik elektryk)
  29. Monika Skiba – fizyka
  30. Krzysztof Sroka – edukacja dla bezpieczeństwa
  31. Anna Stawarz – historia, wiedza o społeczeństwie, geografia, wiedza o kulturze
  32. Agata Subczak – chemia
  33. Anna Szeliga-Kuźniar – pedagog, podstawy przedsiębiorczości
  34. Aneta Tokarz – matematyka, fizyka
  35. Monika Toton – język angielski
  36. Barbara Twardowska – język niemiecki, język angielski
  37. Wioletta Wiśniewska Fudala – język polski, biblioteka
  38. Justyna Wszołek – nauczyciel wspomagający

Komentarze są wyłączone.