Dlaczego my?

              

Jeżeli znalazłaś/ znalazłeś się na naszej stronie to zapewne dlatego, że marzysz o zdobyciu dobrego wykształcenia, świetnych umiejętności zawodowych oraz sukcesie w przyszłości.

Dlaczego Zespół Szkół Technicznych? Odpowiedź jest prosta!

JESTEŚMY ZAWODOWCAMI W TYM CO ROBIMY

Jeśli wyobrażasz sobie siebie jako świetnego pracodawcę, właściciela dobrze prosperującej firmy, technologa w branży mechanicznej, młodego odkrywcę, projektanta lub jako pracownika o szerokich możliwościach to pamiętaj, droga do sukcesu prowadzi przez drzwi naszej szkoły.  Możliwości jest wiele, to Ty samodzielnie dokonujesz wyboru. My dajemy Ci możliwości i przekazujemy cenną wiedzę.
Wierzymy w Twoje zdolności, dlatego proponujemy różne kierunki zawodów: 
technik elektryk, technik mechanik – operator CNC, technik usług fryzjerskich, technik handlowiec, technik stylista, technik technologii drewna,technik teleinformatyk, technik logistyk.
Rozwijamy się dla Ciebie, dlatego w tym roku szkolnym 2022/2023 proponujemy również nowy kierunek dyktowany rozwojem światowej gospodarki: technik robotyk.
Pamiętaj swój zawód zdobywać możesz również w szkole branżowej, która proponuje Ci zdobycie kwalifikacji jako: elektromechanik, stolarz, sprzedawca, fryzjer, operator obrabiarek skrawających, krawiec.

Zespół Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego to szkoła, w której tradycja łączy się z nowoczesnością. Stoimy na straży prawdy, miłości oraz szacunku, niepodważalnych prawd chrześcijańskich i humanistycznych, dlatego przyszli ludzie sukcesu kształcą się właśnie w naszych murach. To w nich istnieją nowe pracownie techniczne gdzie zdobywać będziesz wiedzę oraz umiejętności.

Nie zwlekaj! Możesz być człowiekiem sukcesu!

Poniżej zamieszczamy linki do filmów o ZST, które powstały
na
przestrzeni kilku lat!
 

Warto również zobaczyć!

Zapraszamy do naszej szkoły !

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.