Dla Rodzica

Szanowni Rodzice!

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła nawiązała współpracę ze Specjalistycznym Centrum Wspierającym Edukację Włączającą- SCWEW w Ropczycach. Jest to miejsce,
w którym zespół specjalistów rozpoznaje zróżnicowane potrzeby dzieci i młodzieży!

Jeżeli zauważyli Państwo, że Wasze dziecko jest wybitnie zdolne i poszukuje dla siebie ścieżki rozwoju edukacyjnego i zawodowego albo przeciwnie ma trudności z nauką, zachowaniem, odnalezieniem się w środowisku szkolnym – to konsultacje w SCWEW będą najlepszym rozwiązaniem.

SCWEW w swoim zespole posiada pedagogów, terapeutów, lekarzy specjalistów m.in. psychologa, neurologa i psychiatrę!

Konsultacje udzielane są BEZPŁATNIE!

Jeśli czujecie Państwo, że Wasze dziecko potrzebuje specjalistycznego wsparcia, porady, konsultacji – jak najszybciej umówcie wizytę!

Pełnoletni uczniowie mogą umówić się samodzielnie.

Ze strony ZST koordynatorem jest Pani Pedagog Anna Szeliga-Kuźniar, która udzieli Państwu wszystkich szczegółowych informacji. Zapraszamy do kontaktu.