Uroczyste zakończenie roku szkolnego

23 czerwca 2023 r. w Zespole Szkół Technicznych odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. O godz. 8.00 w Kościele Narodzenia NMP w Sędziszowie Młp. odprawiono Mszę Świętą. O godz. 9.00 w sali gimnastycznej rozpoczął się uroczysty apel. Następnie Uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi Wychowawcami. Na początku uroczystości, społeczność szkolna odśpiewała Hymn Polski. Dyrektor Szkoły Pani Sabina Kolbusz wygłosiła okolicznościowe przemówienie i pogratulowała młodzieży uzyskanych wyników, życząc wszystkim bezpiecznych wakacji. Głos zabrała również Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Sabina Niwa oraz Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Wiktoria Gleń. Wszyscy wyróżnieni otrzymali podziękowanie, nagrodę książkową oraz kartę podarunkową do sieci drogerii. Uroczystość prowadzili: Kinga Parys i Oskar Szlachta. Apel przygotowała Pani Wioleta Wiśniewska-Fudala. Do oprawy technicznej uroczystości był zaangażowany Igor Zamorski. W części artystycznej wystąpili: Maria Gratkowska, Justyna Ignas, Waldemar Klacza, Patrycja Mączyńska, Julia Noga, Dajana Róg, Wiktoria Rybska, Oskar Szlachta. Poczet Sztandarowy: Patryk Laska, Małgorzata Kipa, Natalia Daniel, Jakub Świder, Martyna Ochał, Marlena Ochał. Opiekun Pani Anna Stawarz. Na wakacyjny czas życzymy Wszystkim: dużo słońca, radości i bezpiecznego wypoczynku, abyśmy się wszyscy spotkali we wrześniu, pełni zapału i gotowi do podejmowania nowych wyzwań.

Wspaniałych wakacji!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.