ZST Sędziszów #ZłoteSzkołyNBP

Innowacyjny WARSZTAT uczniowski pn. „RAPEM  W  EKONOMIĘ” to ostatnie zadanie z realizowanego przez uczniów ZST Programu NBP. Ten nieco przewrotny tytuł warsztatu miał zachęcić uczniów do spojrzenie na pojęcie ekonomii, biznesu i finansów w sposób inny niż zwykle. Nasz szkolny raper Kuba, uczeń klasy czwartej, na spotkaniu z rówieśnikami  opowiedział o swojej  pasji związanej z rapowaniem, pisaniem tekstów, pierwszych poważnych kontraktach i podejmowaniu trudnych decyzji ekonomicznych. W prosty sposób przedstawił funkcjonowanie rynku na którym zaczął tworzyć,  konkurencję i adresatów jego utworów. Mówi aby trafić do odbiorcy trzeba go po prostu znać, używać prostego języka, być wiarygodnym; starać się zaciekawić słuchaczy praktycznymi przykładami. „Lubię to co robię, non stop dążę do osobistego rozwoju a być może w przyszłości da mi to również wymierne korzyści finansowe”

.https://tiny.pl/wsclk – pobierz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.