Wojewódzki Konkurs Fryzjerski w ZST

8 marca 2023 roku, w naszej szkole odbył się Wojewódzki Konkurs Fryzjerski pod hasłem: „Mistrz stylizacji-KOBIETA KWIAT „. Była to już V edycja tego prestiżowego wydarzenia, nad który honorowy Patronat objął Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego pan Witold Darłak. W rywalizacji brało udział 18 uczestników z 7 szkół województwa podkarpackiego m.in. z Jarosławia, Rzeszowa, Krosna, Kamienia, Tarnobrzega, Strzyżowa oraz gospodarze z Sędziszowa Młp. Jury miało trudne zadanie z wyłonieniem zwycięzców, ponieważ każda stylizacja wykonana została w sposób profesjonalny; z dbałością o każdy detal. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i dla siebie są wygranymi.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Nikola Solczyńska (Zespół Szkół Nr. 1 w Tarnobrzegu)

II miejsce Dobrosława Lenar (Zespół Szkół Spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu

III miejsce Kinga Zajdel (Zespół Szkół Nr. 2 w Krośnie)

Wyróżnienia:

Oliwia Kosińska (Zespół Szkół Technicznych w Sędziszowie Małopolskim)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Dziękujemy również sponsorom:

– Laboratorium kosmetyczne Joanna Laboratorium Kosmetyczne Joanna

– Starostwo Powiatowe w Ropczycach

– Piekarnia Okonin Grzegorz Węglarz

– Kabanospol Wielopole Skrzyńskie

– Firma Handlowo-Usługowa „Rymut”

– Cukromix

Dziękujemy

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.