Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia to Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji wszystkim uczniom zaangażowanym w działalność wolontariacką Szkolnego Koła Caritas i Samorządu Uczniowskiego życzymy wielu wspaniałych chwil, dużo radości  i zapału do podejmowania działań na rzecz potrzebujących.

Opiekunki SKC i SU

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2022

4 grudnia uczestniczyliśmy z wyrobami naszych uczniów w Kiermaszu Bożonarodzeniowym na sędziszowskim rynku. Stoisko ZST cieszyło się ogromną popularnością. Piękne ozdoby świąteczne: różnorakie choinki, stroiki, świeczniki, wianki, gwiazdy, obrazy w drewnie, karmniki dla ptaków i pyszne pierniczki wabiły swoim wyglądem. Miło nam było spotkać się z mieszkańcami Sędziszowa Młp. i okolic. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.