REVAS – Business Simulation Games

Rozpiera nas duma. W eliminacjach do Mistrzostw Biznes i Zarządzanie wzięło udział blisko 200 zespołów uczniowskich ze szkół ponadpodstawowych w całej Polsce! Do Kancelarii Premiera zaproszono 9 najlepszych szkół, by mogli powalczyć o mistrzowski tytuł. Ich upór, zaangażowanie, umiejętności analizy i dostosowywania swoich strategii do zmieniających się warunków rynkowych były ponadprzeciętne! Jesteśmy pewni, że wśród nich są przyszli właściciele i managerowie najlepszych firm w Polsce. A może i nawet na świecie!  ZSE Brzozów Technikum nr 2 w Tychach TEB Edukacja Bełchatów Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych Zespół Szkół Nr 35 im. Zofii Jaroszewicz „Kasi” Zespół Szkół Technicznych w Sędziszowie Małopolskim III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzu IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie Zespół Szkół Technicznych w Mikołowie gratulujemy Wam tak zaangażowanych uczniów oraz nauczycieli!  Wielkie gratulacje należą się również dla zespołu z Technikum TEB Edukacja Bielsko-Biała. Uczniowie nie mogli wziąć udziału w finale ze względu na wyjazd w ramach programu Erasmus+, ale ich wyniki w eliminacjach były bardzo wysokie! Wydarzenie zostało zorganizowane wspólnie z Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Centrum GovTech. Dziękujemy za współpracę, pomoc w organizacji i wsparcie! Dziękujemy raz jeszcze naszym wspaniałym patronom i sponsorom.  MeinTech, Konfederacja Lewiatan, Fundacja EdTech Poland, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, WSiP – Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, ORKE – Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych, EnergyLandia, IBE Instytut Badań Edukacyjnych.

https://tiny.pl/wd22wpobierz film

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.