POWIATOWY KONKURS Z OKAZJI OBCHODÓW ROKU ROMANTYZMU POLSKIEGO.

27 października 2022 r. w Powiatowym Centrum Edukacji Kulturalniej w Ropczycach odbył się finał Powiatowych Obchodów Roku Romantyzmu Polskiego. Uczniowie naszej szkoły brali udział w dwóch kategoriach konkursowych: plastycznej oraz teście wiedzy.Temat konkursu plastycznego brzmiał: “Malarska Wizja Romantycznego Rozumienia Świata”. Szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Marcelina Ochał z klasy 4b (I miejsce ), Jakub Świder z klasy 3b (II miejsce ). W Powiatowym Konkursie wiedzy o III części „Dziadów” Adama Mickiewicza szkołę reprezentował Jakub Madeja z klasy 3b, który otrzymał wyróżnienie. Uczniów przygotowywały: Pani Aleksandra Draus (nauczycielka plastyki) oraz Pani Marta Dybka (nauczycielka języka polskiego). Serdecznie gratulujemy wszystkim Laureatom i wyróżnionym !  Jesteśmy z Was dumni.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.