MŁODY TECHNIK

24-go listopada  bieżącego roku w naszej szkole odbyła się trzecia już edycja konkursu wielozawodowego dla ósmoklasistów MŁODY TECHNIK. Młodzież miała możliwość zapoznać się bliżej z  kierunkami technicznymi i sprawdzić swoje predyspozycje do wykonywania poszczególnych zawodów. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem szkół podstawowych. Przystąpiło do niego aż 13 drużyn.

I miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Górze Ropczyckiej,

II- drużyna ze Szkoły Podstawowej w Iwierzycach,

III – drużyna z Zespołu Szkół nr 5 w Ropczycach-Witkowicach.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary, medale i atrakcyjne nagrody rzeczowe, zaś pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.  Już czekamy na kolejną edycję.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.