Spotkanie z dietetykiem

W środę 16.11.2022 r. gościliśmy w naszej szkole panią dietetyk Małgorzatę Knych  specjalistę zdrowia publicznego i równocześnie kucharza. Celem spotkania było zwrócenie uwagi młodzieży na prawidłowe odżywianie się i zdrowy styl życia. Młodzież podczas spotkania m.in. dowiedziała się jak wygląda dobrze skomponowany pierwszy posiłek, jak ważna rolę odgrywają warzywa i owoce oraz co powinniśmy zabierać do szkoły na drugie śniadanie.

Mistrzostwa Biznesu i Zarządzania

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie z klasy 4c: Wojciech Misiora, Daniel Świder i Dawid Toton awansowali do etapu ogólnopolskiego w Mistrzostwach Biznes i Zarządzanie organizowanych przez firmę Revas. Zacięta rozgrywka, stojąca na bardzo wysokim poziomie, trwała od  5 października do 15 listopada.  Nasze biuro podróży # DREAM_TRIP # uzyskało awans do finału jako jedno z 9 (spośród 193) najlepszych zespołów  z całej Polski. Przed nimi ostatnia prosta: 24 listopada odbędzie się finałowa runda w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie!Brawo chłopcy, trzymamy kciuki za Wasze zwycięstwo !