Dzień Edukacji Narodowej.

„Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce” (Cyprian Kamil Norwid).  Dnia 13.10.2022 r., odbył się w naszej szkole uroczysty apel. Swoją obecnością zaszczycili Nas: Pan Witold Darłak Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego oraz Pan Bogusław Kmieć Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego. Uroczystość stała się świetną okazją, aby podziękować za trud pracy Pani Dyrektor, Panu Kierownikowi, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty. Pan Starosta wręczył nagrody: Pani Dyrektor Sabinie Kolbusz, Panu Kierownikowi Kształcenia Praktycznego Marcinowi Kołodziejowi oraz Panu Edwardowi Rosie- Nauczycielowi przedmiotów zawodowych.  Nagrodzeni zostali, także wyróżniający się Nauczyciele oraz Pracownicy Administracji i Obsługi naszej szkoły. Podczas spotkania wręczono statuetki Laureatom szkolnego plebiscytu „Nauczyciel na Szóstkę”. Kilka dni wcześniej, wszyscy uczniowie naszej szkoły, oddawali głosy na swoich faworytów. Następnie wszystkie karty do głosowania zostały dokładnie podliczone i wyłoniono finalistów w następujących kategoriach: Ostoja Spokoju, Mecenas Szyku i Klasy, Rzeźbiarza Umysłów, Złotego Pytajnika oraz Chodzącej Życzliwości. Dodatkowo, uczniowie pod kierunkiem Pani Wiolety Wiśniewskiej-Fudali przygotowali, krótki program artystyczny, który uświetnił ten wyjątkowy apel. Z kolei Rada Rodziców pod przewodnictwem Pani Sabiny Niwy, upiekła pyszne ciasto dla całego Grona Pedagogicznego. Niewątpliwie ten dzień w naszej szkole był wyjątkowy i uroczysty. Drodzy Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty, dziękujemy Wam za waszą pracę, trud i zaangażowanie. Życzymy wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, cierpliwości i samych sukcesów!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.