Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24.06.2022 r. zakończyliśmy kolejny rok szkolny 2021/2022. Uroczystość rozpoczęła Msza Święta. Po jej zakończeniu Pani dr Bernadeta Frysztak Wicestarosta powiatu ropczycko-sędziszowskiego,  przekazała na ręce Pani Dyrektor wizerunek Patronki Nauczycieli bł. Natalii Tułasiewicz. Natomiast Pani Dyrektor Sabina Kolbusz, wręczyła Pani Wicestaroście kwiaty oraz statuetkę z podobizną Karola Olszewskiego, jako  podziękowanie za nieoceniony wkład w rozwój szkoły. Następnie, cała szkolna społeczność, udała się na salę gimnastyczną, gdzie odbyła się część oficjalna: przemowa Pani Dyrektor, przemówienie Przewodniczącej RR Pani Sabiny Niwy, przemówienie Przewodniczącej SU Pani Klaudii Dereń. Podczas uroczystości podsumowano pracę w minionym roku szkolnym, wręczono świadectwa z wyróżnieniem. Pani Dyrektor wręczyła statuetkę – podziękowanie Panu Marianowi Kapuście Prezesowi Stowarzyszenia „Spichlerz Galicyjski”, który ufundował stypendium dla naszej uczennicy, za najlepsze wyniki w nauce. Na zakończenie, zgromadzeni obejrzeli program artystyczny przygotowany przez młodzież naszej szkoły. Po części artystycznej uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach. Wszystkim Uczniom , Rodzicom, Pracownikom oraz Sympatykom naszej szkoły życzymy: udanych wakacji; wypoczynku, spokoju, wspaniałych wrażeń i słonecznej pogody.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.