Wystawa poświęconą Patronce nauczycieli bł. Natalii Tułasiewicz.

24 maja, w podziemiach sędziszowskiego Ratusza otwarto wystawę poświęconą Patronce nauczycieli w Polsce bł. Natalii Tułasiewicz. W Uroczystości brała udział Pani Dyrektor Sabina Kolbusz oraz nasze polonistyki Pani Marta Dybka i Pani Wioleta Wiśniewska-Fudala. Wystawa została zorganizowana przez Stowarzyszenie „Nasza Ziemia Sędziszowska”, na czele z Wicestarostą Panią dr Bernadetą Frysztak oraz naszą nauczycielką historii dr Anną Stawarz. Pani Dyrektor, z rąk Pani Wicestarosty odebrała podziękowania dla całej społeczności szkolnej, za udział w uroczystości odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświęconej był. Natalii Tułasiewicz od Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pani Małgorzaty Rauch.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.