Wojewódzki Turniej Poezji i Prozy 2022 „ZAWSZE WIERNI”

 W PCEK-u Ropczyce, odbyły się eliminacje powiatowe Wojewódzkiego Turnieju Poezji i Prozy 2022 „ZAWSZE WIERNI”. Decyzją Komisji Konkursowej oraz Organizatorów nasz uczeń Wojciech Misiora z klasy 3c otrzymał wyróżnienie w kategorii szkoły ponadpodstawowe. Organizatorom gratulujemy idei konkursu. Cieszymy się, że nasza Szkoła godnie zaprezentowała się w Turnieju, nad którym patronat honorowy objęli: Prezydent RP Andrzej Duda, Podkarpacki Kurator Oświaty Małgorzata Rauch, Starosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, a także: Instytut Pamięci Narodowej – Oddział w Rzeszowie oraz NSZZ ,,Solidarność” Region Rzeszowski.  Wojciechu, jesteśmy z Ciebie dumni! Życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.