Świętujemy Pierwszy Dzień Wiosny!

21 marca, to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Budząca się do życia przyroda- ciepłe słońce oraz śpiewające skowronki, zachęciły Nas do wyjścia ze szkoły i zorganizowania kolorowego korowodu. Obdarowaliśmy kwiatami Panią Wicestarostę dr Bernadetę Frysztak, Pana Burmistrza Bogusława Kmiecia oraz Panią Dyrektor Sabinę Kolbusz. Pan Burmistrz zaszczycił Nas swoją obecnością i przewodził wiosennemu pochodowi. Wspólnie udaliśmy się do Parku Edukacyjnego Skrzynczyna, gdzie zgodnie z tradycją „utopiliśmy” Marzannę. Chcieliśmy podzielić się ze wszystkimi naszym optymizmem oraz uśmiechem. Wiosna, to nowy początek, czas zmian i nadzieja na lepsze jutro. Życzymy wszystkim dużo słońca i pozytywnej energii!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.