Wręczenie nagród w konkursie fryzjerskim

Szkolny konkurs pod hasłem: „Motyw ekologiczny w stylizacji fryzur- wiatrem czesane, liściem barwione” został rozstrzygnięty. Wystawa konkursowych fryzur cieszyła się dużym uznaniem wśród oglądających uczniów i rodziców. Ponadto bardzo trudno było wybrać zwycięzców, a jury miało duże wyzwanie, aby wyłonić pierwsze miejsca. Poziom wszystkich prac był bardzo wysoki.
I miejsce Marcelina Patro klasa 3 fth
II Karolina Niepla klasa 2a
III ex aequo: Katarzyna Brończyk klasa 4ef, Siwiec Kamila klasa 3fth
wyróżnienie: Ochał Marcelina klasa 3b
Wszyscy, którzy brali udział mogą czuć się wygranymi. Kreatywne techniki, umiejętności fryzjerskie, a przede wszystkim chęci i zaangażowanie były priorytetem. Każdy uczestnik miał swój pomysł, wyobraźnię, inspirację, którą wykorzystał. W zawodzie fryzjera, właśnie to jest najważniejsze. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zgłoszenia. Gratulujemy nagrodzonym!

Prace uczestników szkolnego konkursu fryzjerskiego pod hasłem: „Motyw ekologiczny w stylizacji fryzur- wiatrem czesane, liściem barwione”.

https://tiny.pl/95gtm – pobierz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.