Mikołajkowa wizyta w przedszkolu

Wizyta młodych fryzjerów z klasy II a Zespołu Szkół Technicznych w Sędziszowie w przedszkolu „Bajkowy Zakątek”, pod hasłem: „Podarujmy innym Mikołaja”. Wizyta u przedszkolaków okazała się wspaniałym pomysłem, zabiegi fryzjerskie spotkały się z dużym zainteresowaniem u dzieci. Maluchy były zaciekawione nie tylko fryzurami, ale również chciały poznać różne narzędzia i akcesoria fryzjerskie. Powstawały piękne fryzury: sploty, loki, upięcia, kolorowe pasemka. Być może nasza wizyta wzbudziła w kimś pasję i chęci, aby w przyszłości zostać fryzjerem. Dziękujemy za miłą atmosferę i świetną zabawę. Po drodze do przedszkola spotkaliśmy Mikołaja, który prosił, aby przekazać dzieciakom pluszaka/pieska, którego dzieciaki nazwały Róża.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.