Działania doradczo – zawodowe dla SP z Góry Ropczyckiej

W ramach działań doradczo – zawodowych mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole uczniów ze Szkoły Podstawowej z Góry Ropczyckiej wraz z opiekunem Panią Martą Śledzioną, która jest doradcą zawodowym. Uczniowie wzięli udział w prelekcji pedagoga szkolnego połączonej z diagnozą preferencji zawodowych oraz zapoznali się z ofertą szkoły przedstawioną przez nauczycieli zawodu będących równocześnie egzaminatorami CKE. Uczniowie i nauczyciele odwiedzili pracownię technika usług fryzjerskich, elektryczną, mechaniczną , stylisty oraz technologii drewna. Zapoznali się również ze specyfiką zawodu handlowca, teleinformatyka i informatyka. Dziękujemy za odwiedziny. Pamiętajcie o nas przy wyborze szkoły ponadpodstawowej.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.