Sukces Wojciecha Misiory w Powiatowym Konkursie Wiedzy Prawnej!

16 listopada 2021 roku w Zespole Szkół Technicznych im. prof. K.Olszewskiego w Sędziszowie Młp. odbył się Powiatowy Konkurs z Wiedzy Prawnej zorganizowany przez Pasiekę – Fundację Rozwoju i Wsparcia. Konkurs finansowany był ze środków Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego pod patronatem honorowym Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie. Konkurs poprzedzały warsztaty prawne, prowadzone przez prawników Fundacji. W Konkursie rywalizowali uczniowie: Liceum Ogólnokształcącego w Sędziszowie Młp., Liceum Ogólnokształcącego z Ropczyc, Zespół Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. Naszą szkołę reprezentowali: Kinga Michałek, Kinga Leśniak, Mateusz Majka, Wojciech Misiora. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Bizoń z LO Ropczyce. Drugie, zaszczytne miejsce przypadło w udziale uczniowi naszej szkoły.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.