KONKURS ŚWIĄTECZNY

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszą świąteczną ozdobę. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie ozdoby na Święta Bożego Narodzenia, może to być np.: stroik, bombka, choineczka, wieniec świąteczny. Ozdoba może być wykonana z dowolnych materiałów, w dowolnej wielkości. Powinna być trwała, czyli taka, którą można przenosić bez uszczerbku w jej wyglądzie. Prosimy o podpisanie ozdoby imieniem, nazwiskiem oraz klasą. Prace przynosimy do 17.12.2021r. godz. 15:00 do biblioteki szkolnej. Wszystkie ozdoby zostaną przekazane na coroczny Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy, środki ze sprzedaży zasilą budżet SU i zostaną przeznaczone na jego cele. Organizatorem konkursu jest opiekun SU Pani Wioleta Wiśniewska-Fudala.
Zapraszamy do udziału i życzymy dobrej zabawy.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.