Działania doradczo – zawodowe. Współpraca ze szkołami podstawowymi.

W ramach działań doradczo – zawodowych mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole uczniów ósmej klasy Szkoły Podstawowej z Zagorzyc Dolnych wraz z nauczycielami. Uczniowie wzięli udział w prelekcji pedagoga szkolnego połączonej z diagnozą preferencji zawodowych oraz zapoznali się z ofertą szkoły przedstawioną przez nauczycieli zawodu będących równocześnie egzaminatorami. Następnie wspólnie z nauczycielami odwiedzili pracownie technika usług fryzjerskich, elektryczną, mechaniczną, stylisty oraz technologii drewna. Zapoznali się również ze specyfiką zawodu handlowca, teleinformatyka i informatyka. Dziękujemy za odwiedziny. Pamiętajcie o nas przy wyborze szkoły ponadpodstawowej.


Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.