Otrzęsiny Klas Pierwszych 2021

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Panią Wioletą Wiśniewską-Fudalą przygotował otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie klasy I a i I b wraz z wychowawcami wzięli udział w kilku konkurencjach. Pierwszym zadaniem było zaprezentowanie wykonanych wcześniej plakatów oraz haseł promocyjnych klasy. Oprócz tego, wszyscy uczestnicy wykazali się doskonałym zmysłem węchu oraz smaku. Najwięcej emocji i uśmiechu wzbudziła rywalizacja zespołowa, zadaniem uczestników było w jak najkrótszym czasie wykonać kilka zadań, ostatnim etapem było napompowanie balona, tak aby pękł. Ostatnią konkurencją było zatańczenie popularnej „belgijki” Obie klasy wykonywały zadania perfekcyjnie, mając przy tym dużo zabawy i uśmiechu. Zadaniem Pani Dyrektor było wyłonienie zwycięskiej klasy. Finalnie, obie drużyny zajęły miejsca „ex aequo”.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.