Dzień Edukacji Narodowej 2021

„Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce” (Cyprian Kamil Norwid).
13 października 2021 obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej z tej okazji, odbył się uroczysty apel. Swoją obecnością zaszczycili Nas Pani dr Bernadeta Frysztak Wicestarosta Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego oraz Pan Andrzej Bączkowski Etatowy Członek Zarządu Powiatu. Uroczystość stała się świetną okazją, by podziękować za trud pracy Pani Dyrektor, Panu Kierownikowi, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty. Pani Wicestarosta wręczyła nagrody Starosty Pani Dyrektor Sabinie Kolbusz oraz Panu Kierownikowi Kształcenia Zawodowego Marcinowi Kołodziejowi. Nagrodzeni zostali, także wyróżniający się nauczyciele. Dzień ten w naszej szkole był wyjątkowy i uroczysty. Już od samego rana Samorząd Uczniowski składał życzenia wszystkim Nauczycielom, wręczają im symbolicznego kwiatka oraz słodki upominek. Uczniowie pod kierunkiem Pani Wiolety Wiśniewskiej-Fudali przygotowali, krótki program artystyczny. Z kolei Rada Rodziców pod przewodnictwem Pani Sabiny Niwy upiekła pyszne ciasto dla całego Grona Pedagogicznego.Drodzy Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty, dziękujemy Wam za waszą pracę, trud i zaangażowanie. Życzymy wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, cierpliwości i samych sukcesów!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.