II Kongres Edukacyjny IT

W dniu 22 września 2021 roku odbył się w G2A Arena II Kongres Edukacyjny IT i Szachy, którego celem jest m.in. wsparcie MEN w zakresie rzeczywistego wdrażania zmian. Hasłem przewodnim wydarzenia był cytat Leonardo da Vinci: „Nie ma zgoła pewności tam, gdzie nie można zastosować jednej z nauk matematycznych, lub tych, które związane są z matematyką.” Tematyka Kongresu dotyczyła zmian w sposobie edukacji tak, by era cyfrowa stanowiła dla młodych ludzi szansę, a nie zagrożeniem. Uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunem Panią Elżbietą Bochenek, uczestniczyli w konferencjach naukowo-dydaktycznych, wykłady były prowadzone przez ludzi biznesu, przedsiębiorców, bankierów, menadżerów i osób zajmujących się zarządzaniem i kreowaniem procesów gospodarczych. Wielką atrakcją Kongresu był turniej szachowy, który rozbudził w Nas chęć zdrowej rywalizacji oraz dostarczył wielu emocji.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.