Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Już 30 września odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego. W tym roku mamy 4 kandydatów:

• Bezara Rafał
  • Dereń Klaudia
  • Leśniak Kinga
  • Misielak Jakub

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami kandydatów i ich programami wyborczymi.

« z 2 »

Narodowe Targi – Kongres BEAUTY & HAIR FORUM 2021.

Uczennice w zawodzie technik usług fryzjerskich wraz z opiekunami Panią Małgorzatą Drozd i Panią Eweliną Paryś wzięły  udział w Targach i Kongresie Profesjonalistów branży fryzjerskiej i barberingu. Przyszłe fryzjerki miały możliwość obserwować pracę mistrzów, poznać najnowsze trendy i techniki panujące w branży Beauty & Hair. Wiele znanych, renomowanych firm miało swoje stoiska, więc można było obejrzeć i zakupić profesjonalne produkty. Wydarzenie obfitowało w wiele interesujących pozycji: pokazy, konferencję oraz mistrzostwa fryzjerskie, które wzbudziły najwięcej emocji. Wszyscy uczestnicy wyjazdu stwierdzają zgodnie: warto było poświęcić czas by rozwijać swoje pasję, zainteresowania, a przede wszystkim spotykać nowych, kreatywnych ludzi.