Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

Informujemy, że inauguracja roku szkolnego 2021/2022 rozpocznie Mszą św. w kościele NNMP w Sędziszowie Małopolskim o godz. 8.00. Uroczysta akademia szkolna odbędzie się o godz. 9.00 w budynku „B” ZST.

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym informujemy wszystkich uczniów o istotnych zmianach w funkcjonowaniu szkoły.

Na korytarzach, w częściach wspólnych, podczas przemieszczania się, wszystkich uczniów obowiązują maseczki ochronne Po wejściu do szkoły należy zdezynfekować ręce płynem dezynfekującym i w miarę możliwości często myć ręce. Szkoła jest wietrzona, powierzchnie dezynfekowane, a sale dydaktyczne przygotowane są do bezpiecznego przeprowadzania zajęć. Pomieszczenia szkolne są dezynfekowane. Uczniowie wchodzą do szkoły możliwie najkrótszą drogą. Podczas przemieszczania się należy zachowywać dystans społeczny, unikać podawania ręki na powitanie, a także korzystać wyłącznie z własnych przyborów szkolnych i rzeczy osobistych. Informacje dotyczące funkcjonowania szkoły będą przekazywane na bieżąco.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.