Najlepsi Uczniowie ZST

Uczniowie ZST w Sędziszowie Małopolskim odnoszą sukcesy, z których jesteśmy dumni !

  • Marcelina Patro – stypendystka Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz Zarządu Województwa Podkarpackiego, uczestniczka konkursów zawodowych i przedmiotowych, akcji charytatywnych, reprezentuje szkołę w środowisku lokalnym, uczennica kształci się w zawodzie technik usług fryzjerskich,
  • Wojciech Misiora – stypendysta Stypendium Prezesa Rady Ministrów oraz z programu ,,Wsparcie stypendialne dla uczniów zdolnych – szkolnictwo zawodowe”, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, uzdolniony muzycznie, uczeń szkoły muzycznej, który swoją grą na trąbce i fortepianie, recytacją i śpiewem uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, uczeń kształci się w zawodzie technik handlowiec


Uczniom, Dyrekcji i Nauczycielom oraz Rodzicom gratuluję sukcesów edukacyjnych i wychowawczych!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.