Nauczyciel, Pedagog Roku Szkolnego 2020/2021

Pani Pedagog mgr Anna Szeliga- Kuźniar otrzymała tytuł: „Nauczyciela, Pedagoga, Wychowawcy roku szkolnego 2020/2021 Powiatu Ropczycko – Sędziszowskiego” w kategorii Szkoły Ponadpodstawowe.

Serdecznie gratulujemy tego zaszczytnego tytułu.

Wycieczka do Krakowa

Dnia 8 czerwca uczniowie klasy I b wraz z opiekunami poznali obiekty sakralne oraz zabytki kultury i historii w Krakowie. Odwiedziliśmy m.in. Kościół św. Apostołów Piotra i Pawła, Barbakan. Poznaliśmy historię każdego z tych obiektów, a także mogliśmy podziwiać ich architekturę. Następnie pięknymi uliczkami kierowaliśmy się w stronę Rynku Starego Miasta. Duże wrażenie zrobiła na Nas Starówka, Wawel i jego okolice oraz inne turystyczne punkty Krakowa min. Sukiennice i Kościół Mariacki, najbardziej uważni mogli nawet wysłuchać hejnału mariackiego wygranego o pełnej godzinie z wieży kościoła.