Wojewódzki Turniej Poezji i Prozy „ZAWSZE WIERNI”

Zespół Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego to szkoła, w której tradycja łączy się z nowoczesnością, dlatego wzięliśmy udziału, w Wojewódzkim Turnieju Poezji i Prozy „ZAWSZE WIERNI” (VI edycja – zdalna).  Konkurs stanowi hołd dla wszystkich wiernych ideom wolności, honoru, życia zgodnego z najwyższymi wartościami i umiłowania Ojczyzny. Jest motywacją do rozbudzania zainteresowań historią najnowszą i jej bohaterami, kształtowania poczucia tożsamości narodowej. Wpisuje się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę i obchody pamięci o żołnierzach niezłomnych. Turniej to też szansa dla młodych do rozwijania i prezentowania artystycznych uzdolnień. W zmaganiach na szczeblu powiatowym Szkołę reprezentują: Rafał Bezara (2 mde),Kinga Parys (1 b), Marcelina Patro (2 fth) Karolina Wójcik (1 b).

Trzymamy za Was kciuki, życzymy powodzenia, w dotarciu do finału!

« z 2 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.