Ogłoszenie

Kierownik Kształcenia Praktycznego Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. informuje, że od poniedziałku tj. 29 marca 2021 roku nadal obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół. Uczniowie szkół ponadpodstawowych do 11 kwietnia br. będą uczyć się zdalnie, również kształcenie praktyczne i egzaminy próbne a także konsultacje  odbywają się zdalnie. W ramach wsparcia, do Państwa dyspozycji pozostają: kierownik, pedagog, wychowawcy i nauczyciele uczący. Konsultacje dla uczniów odbywają się zgodnie z planem podanym przez wychowawców. Kontakt również za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Kolejne  decyzje dotyczące funkcjonowania szkół  i placówek podejmowane będą  po 11 kwietnia.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.