Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. informuje, że od poniedziałku, 1 lutego 2021 roku nadal obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół i placówek.
Uczniowie szkół ponadpodstawowych do 14 lutego br. będą uczyć się zdalnie, poza wyjątkami dotyczącymi kształcenia zawodowego. Wprowadzono możliwość organizowania tzw. próbnych egzaminów szkolnych na terenie szkoły.

Szczegóły: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/funkcjonowanie-szkol-od-1-lutego

W ramach wsparcia do Państwa dyspozycji pozostają: dyrektor szkoły, pedagog, wychowawcy i nauczyciele uczący. Konsultacje dla Uczniów odbywają się zgodnie z planem podanym przez wychowawców. Kontakt również za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.