Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Młp. informuje, że w związku z ukazaniem się Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 roku, zmieniającego Rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, dotyczącego Organizacji nauki w szkołach i placówkach po feriach,od dnia 18 stycznia 2021 r. do dnia 31 stycznia 2021 roku zajęcia dydaktyczno – wychowawcze odbywają się w formie zdalnej.

Zajęcia praktyczne odbywają się na takich zasadach jak przed feriami, z zachowaniem reżimu sanitarnego, w określonych warunkach organizacyjnych.

Informacje dotyczące organizacji pracy szkoły będą przekazywane na bieżąco przez wychowawców klas i nauczycieli uczących. W związku z tym, bardzo proszę o sprawdzanie wiadomości na dzienniku elektronicznym.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.