Stypendia dla zdolnych uczniów

Stypendia dla zdolnych uczniów z województwa podkarpackiego zostały rozdane! 
W tym prestiżowym rankingu, znalazło się, aż pięciu stypendystów z naszej Szkoły. Wsparcie stypendialne dla uczniów zdolnych – szkolnictwo zawodowe – na rok szkolny 2020/2021 to projekt Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, dzięki któremu młodzież z terenu województwa, wykazująca się szczególnymi uzdolnieniami i wyjątkowymi osiągnięciami edukacyjnymi otrzymuje wsparcie i nagrodę za systematyczną, rzetelną pracę.
Nasi stypendyści, to:
1. Klaudia Dereń – klasa 2mde
2. Natalia Siewierska – klasa 2a
3. Marcelina Patro – klasa 2 fth
4. Wojciech Misiora – klasa 2c
5. Faustyna Kowalska – klasa 2 fth
Oprócz wysokiej średniej ocen, wszyscy stypendyści mogą poszczycić się wieloma sukcesami w licznych konkursach. Każdy uczeń składający wniosek o przyznanie stypendium opracowuje Indywidualny Plan Rozwoju Edukacyjnego, dzięki czemu uczy się, jak dokonywać świadomych wyborów i planować kolejne etapy swojej zawodowej kariery.
Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.