Zmiany w funkcjonowaniu szkół ponadpodstawowych

Drodzy Rodzice i Drodzy Uczniowie.
Zmiany w funkcjonowaniu szkół ponadpodstawowych, placówek w kształceniu zawodowym i ustawicznym będą obowiązywały od poniedziałku, 19 października 2020 r. do czasu obowiązywania strefy żółtej i czerwonej na danym terenie. Nauka w Zespole Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Małopolskim w dniu 19 i 20 października 2020 roku odbywać się będzie w sposób zdalny. Zdalne lekcje odbywają się według obowiązującego podziału godzin w trybie online, uczniowie powinni pozostać w domach. Informacje dotyczące organizacji pracy szkoły w kolejnych dniach będą przekazywane na bieżąco przez wychowawców klas i nauczycieli uczących. W związku z tym, bardzo proszę o sprawdzanie wiadomości na dzienniku elektronicznym.


Sabina Kolbusz
Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Małopolskim

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.