Dnia Edukacji Narodowej

Życznia Dzień Edukacji Narodowej

Życzenia dla naszych Nauczycieli!!!:-)

Opublikowany przez Zespół Szkół Technicznych w Sędziszowie Małopolskim Środa, 14 października 2020

Dnia 13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły postanowili podziękować Nauczycielom za trud, który wkładają w naszą edukację i wychowanie. Podziękowania odbyły się w mniej uroczysty sposób niż zwykle ale mimo wszystko podarowaliśmy naszym Nauczycielom skromne upominki. Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom ZST jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia (co w dzisiejszych czasach najważniejsze), cierpliwości i wytrwałości, a także sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.