Szkolenie z zakresu prawa

W poniedziałek 28.09.2020r w ZST młodzież miała możliwość zapoznać się z podstawami prawa dzięki uczestnictwu w  Projekcie finansowanym  ze środków  Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego oraz realizowanym pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty we współpracy z Fundacją „PASIEKA”.

Ciekawie przeprowadzone zajęcia przez  Panią adwokat Marię  Świniuch zachęciły młodzież do dyskusji i zadawania licznych pytań. Tematyka, którą pogłębiali uczniowie na zajęciach z Panią adwokat to m.in. odpowiedzialność karna  i cywilna nieletnich i pełnoletnich uczniów, kary za posiadanie i handel narkotykami i dopalaczami,  sankcje za przemoc  i cyberprzemoc. Nie zabrakło porad jak w zgodzie z prawem ” poruszać się w Internecie” m.in. nawiązywać nowe znajomości, grać, inwestować, kupować czy sprzedawać…

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.