Pożegnanie Klas Czwartych

Drodzy uczniowie klas czwartych Technikum, za Wami 4 lata nauki. W tym roku pożegnanie szkoły przez Was odbywa się w szczególnych warunkach. Wczoraj ostatnia grupa odebrała świadectwa, dlatego mogę już Wam wszystkim pogratulować. Dla każdego z Was okres pobytu w naszej szkole to  z pewnością czas dojrzewania, dokonywania pierwszych ważnych życiowych decyzji, budowania własnej tożsamości, nawiązywania przyjaźni, znajomości, poszukiwania swojego miejsca w życiu. Jestem przekonana, że niemałą rolę w tych zadaniach szkolnych i osobistych odegrali Wasi nauczyciele i wychowawcy. Kończycie naukę w Technikum, ale otwierają się przed Wami nowe perspektywy: dalszej nauki, pracy, może założenia rodziny, a może jeszcze poszukiwań swojego miejsca na świecie. Życzę Wam, byście w tym trudnym, ale pięknym momencie swojego życia byli dumni z każdego wyboru, jakiego dokonacie. Żeby otaczali Was życzliwi ludzie i abyście mieli wystarczająco dużo wiary i siły, by realizować swoje marzenia. Kibicuję Wam z całego serca i życzę powodzenia!

Sabina Kolbusz
Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego