Giganci Programowania

Zapraszamy uczniów do udziału w projekcie edukacyjnym „Szkoła z Gigantami”, który rozpocznie się już 25.05.2020r.godz. 17.30. „Szkoła z Gigantami” to cykl 5 bezpłatnych zajęć online w formie webinaru, proponowane w ramach lekcji z informatyki. Zajęcia będą odbywać się przez pięć tygodni w każdy poniedziałek. Aby wziąć udział w lekcjach online, uczniowie proszeni są o indywidualne zapisanie się przez formularz zgłoszeniowy. Podczas zajęć uczniowie zapoznają się z podstawami programowania oraz zasadami bezpiecznego poruszania się po Internecie. Pierwsze 4 lekcje to praktyczne warsztaty z programowania w języku Python. Ostatnie zajęcia natomiast poświęcone będą bezpiecznemu korzystaniu z Internetu i są częścią programu „Bezpieczny Internet Online”. Organizatorem warsztatów jest szkoła Giganci Programowania, która od ponad 5 lat prowadzi kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

 filmik do obejrzenia

formularz zgłoszeniowy dla ucznia

Giganci Programowania
www.giganciprogramowania.edu.pl/ [8]
22 112 10 63

Projekt objęty jest patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.