Ogłoszenie

Dyrektor szkoły informuje,
że zgodnie z rozporządzeniem  Ministra Edukacji Narodowej
zajęcia dydaktyczno – wychowawcze są zawieszone
do 26 kwietnia 2020 r.

Egzaminy maturalne zostają przełożone na termin późniejszy.

W związku z obecną sytuacją w naszej szkole w dalszym ciągu odbywa się nauczanie zdalne . W ramach wsparcia do Państwa dyspozycji pozostają: dyrektor szkoły, pedagog, wychowawcy i nauczyciele uczący. Konsultacje nauczycieli dla Rodziców i Uczniów odbywają się poprzez kontakt mailowy, za pomocą dziennika elektronicznego, a dyrektor i wychowawcy pozostają również do dyspozycji w kontakcie telefonicznym.

Dyżury Nauczanie Zdalne – pobierz plik

Do dnia 26 kwietnia 2020 r. budynek szkoły jest zamknięty.
KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMERAMI:
Sekretariat szkoły tel. (17) 22 16 424
Dyrektor tel. kom. 667 788 103

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.