Powiatowe Zawody Sztafetowe

4 października 2019 roku w Ropczycach odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych, rozpoczynające tegoroczną Licealiadę. Naszą szkołę reprezentowały: Róg Sara, Mędrygał Marcelina, Ochał Marcelina,  Bielak Katarzyna, Śmiałek Aleksandra, Wiktor Joanna, Święch Anna, Filipek Małgorzata, Brończyk Katarzyna, Pieczonka Amelia. W tym składzie dziewczęta, mimo niesprzyjającej pogody wywalczyły II lokatę i tym samym awansowała na zawody rejonowe 15 października do Mielca. Drużynę  chłopców reprezentowali: Chłopek Dominik, Niepla Michał, Ochab Damian, Kiełb Mateusz, Baran Mateusz, Szczęch Maciej, Kozuń Kamil, Kujda Marcin, Król Krystian, Przypek Karol, Pociask Grzegorz, Kot Sebastian. Nasza drużyna mężczyzn w wyniku sportowej rywalizacji zajęła III miejsce.

Serdecznie gratulujemy sportowej postawy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.