AVON KONTRA RAK PIERSI

25 października gościliśmy w naszej szkole przedstawicielki firmy AVON. Ambasadorki akcji społecznej AVON KONTRA RAK PIERSI przeprowadziły zajęcia z dziewczętami klas trzecich i czwartych ZST. Celem tych wyjątkowych spotkań było przekazanie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi, metod samobadania oraz uświadomienie, że wcześnie wykryta choroba jest wyleczalna! Działania podejmowane w ramach tej kampanii mają przypominać wszystkim a szczególnie Paniom, że nowotwór piersi nie jest wyrokiem a wykonywanie regularnych badań jest najskuteczniejszym sposobem na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi choroby. Na uwagę zasługuje również fakt, że jedną z najważniejszych inicjatyw podejmowanych w ramach kampanii AVON jest program dofinansowanych badań USG piersi „Gabinety z Różową Wstążką” realizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Amazonki. Każdy produkt z motywem różowej wstążeczki zasila w 100 % konto tej kampanii.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.