„MŁODZI MISTRZOWIE TECHNIKI”

06.03.2019r w  Zespole Szkół Technicznych odbyła się I edycja konkursu wielozawodowego dla gimnazjalistów i uczniów szkoły podstawowej pod hasłem:  „MŁODZI MISTRZOWIE TECHNIKI”. Swoja obecnością  zaszczycili nas uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów  z Sędziszowa Małopolskiego, Wiercan, Niedżwiady Górnej, Iwierzyc. Konkurs Wielozawodowy to wykonanie zadań teoretycznych i praktycznych dotyczących różnych zawodów. Praca w 3 osobowych zespołach okazała się bardzo zorganizowana. Uczestnicy konkursu stanęli na wysokości zadania, pokazali swoje umiejętności, a szczególnie chęci i zaangażowanie w wykonaniu zadań,  w zawodach: fryzjer, handlowiec, stolarz, elektryk, mechanik. Nie zabrakło także dobrej zabawy, która sprzyjała  integracji młodzieży. Wyniki konkursu oceniali  nauczyciele zawodów. Poziom prac był  wysoki a punktacja bardzo wyrównana. Jury konkursu miało nie lada problem z wyłonieniem poczytnych miejsc.

I miejsce: Szkoła Podstawowa z Niedźwiady Górnej

II miejsce: Gimnazjum w Iwierzycach

III miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sędziszowie Małopolskim

Wręczono puchary, nagrody i upominki, oraz dyplomy.

Dziękujemy uczestnikom, którzy doskonale sprawdzili się w pracach technicznych oraz zachwycali swoimi umiejętnościami praktycznymi.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.