„DZIEŃ Z POLSKĄ KOMEDIĄ”

Pod takim hasłem uczniowie naszej szkoły obchodzili Pierwszy Dzień Wiosny. Od samego rana słychać było dobiegający z sal lekcyjnych gromki śmiech, wywołany zabawnymi scenami polskich  komedii. I choć wiadomo, że bywa różnie, istnieją takie polskie komedie, którymi możemy się szczycić, a z pewnością możemy wrzucić je do worka z napisem „dobre komedie”. W międzyczasie odbył się konkurs na najciekawsze przebranie, nawiązujące do znanych bohaterów polskich komedii. Nagrodę – podwójną wejściówkę do kina „Jedność” w Sędziszowie Młp. wygrał uczeń klasy drugiej technikum, w zawodzie fryzjer – Kamil Sikora, który wcielił się w postać legendarnego Szakala z komedii Juliusza Machulskiego pt. „Kiler-ów 2-óch”. W iście wiosenną atmosferę wprowadziły wszystkich nasze piękne Panie Wiosny – Katarzyna Majka, Patrycja Paściak, Anna Pacia, Mariola Siwiec, które wszystkim napotkanym osobom rozdawały symbole wiosny – bazie i piękne kolorowe kwiatki.

Dużo radości, zabawy i słońca oraz wiosennej atmosfery, nie tylko w tym dniu życzą organizatorki dzisiejszej zabawy, Sabina Urbanek i Małgorzata Pieprzak.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.