„Podzielmy się szczęściem i miłością”

„Podzielmy się szczęściem i miłością”. Pod takim tytułem uczniowie naszej szkoły zaprezentowali 19 grudnia 2018 r. program z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Przy dźwiękach kolęd i pastorałek przenieśliśmy się w świat dobra i piękna. Składane pod choiną prezenty były tymi najlepszymi, jakie możemy podarować każdemu człowiekowi: życzliwość, współczucie, przyjaźń, tolerancję, szczęście, miłość…

W programie świątecznym udział wzięli: Aleksandra Majka, Katarzyna Majka, Kaja Sokołowska, Bartłomiej Pociask, Grzegorz Wrona, Adrian Mazur, Katarzyna Pieprzak, Anna Pacia, Grzegorz Wiater, Kacper Siwiec, Bartosz Mucha, Kamil Strzępek, Amelia Pieczonka, Katarzyna Brończyk, Mikołaj Knych, Patrycja Paściak, Dominik Świder, Arkadiusz Koza Roksana Medygrał, Aleksandra Legęza, Dominika Legęza, Dominik Chłopek, Konrad Przybyło oraz Krystian Raś i Radosław Smaga. Dziękujemy młodzieży za wzruszający występ. Sabina Urbanek,  Anna Stawarz

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.