Są już wyniki konkursu o Wielkiej Brytanii!

W dniu 8.10.2018  odbył się konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii oraz konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Pytania dotyczyły historii, polityki, sportu, religii i geografii. W kategorii język angielski I miejsce ex aequo zdobyły: Izabela Adamska  z klasy 4ef, Patrycja Kuras 4mh, Agnieszka Lechowska 4mh zdobywając maksymalną ilość punktów. II miejsce zdobył Tomasz Świder z klasy 4ef (punkt mniej) , natomiast III miejsce – Małgorzata Łagowska 4mh.  Wyróżnienie przypadło Aleksandrze Majka  4mh. W kategorii język niemiecki: I miejsce – Dominik Chłopek, II miejsce – Dominik Ozga, III miejsce – Kamil Rymut. Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Rozdanie dyplomów wkrótce.

RB

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.