Szkolny turniej szachowy

W dniu 26 września  w Zespole Szkół Technicznych  odbył się turniej szachowy pt: „Mistrz Szachownicy”. Wzięło w nim udział 14 uczniów naszej szkoły i troje nauczycieli. Młodzież wyśmienicie spędzała czas  ucząc się logicznego myślenia i strategii działania, co jest nieodzownym elementem codziennego życia. Uczniowie grali systemem szwajcarskim 6 rund po 20 min. na partię. Wszystkie rundy wygrała Dominika Garbarz z kl. III i to ona została „Mistrzem szachownicy”. Drugie miejsce  z jedną przegraną zdobył uczeń kl. II Przybek  Dariusz. Natomiast o trzecie miejsce walczyło trzech uczniów. Po dogrywce  zdobył je Świder  Dominik, uczeń kl. II . Wśród nauczycieli najlepszy okazał się pan  Dominik  Wiech, nauczyciel matematyki naszej szkoły.      

Wszystkim serdecznie gratulujemy.        M.P. i P.K

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.