Reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych aktywnie uczestniczy w lokalnych uroczystościach rocznicowych.

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych biorą aktywny udział w życiu społeczności lokalnej.   W sobotę 8 września reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w uroczystościach odpustowych w kościele pw. Narodzenia NMP w Sędziszowie Małopolskim. Następnie w niedzielę 9 września w obchodach Trzeciej Rocznicy Ogłoszenia Matki Bożej Patronką Sędziszowa Młp. Oprawę muzyczną uroczystości stanowiła orkiestra 20 Pułku Ułanów. Z kolei w niedzielę 16 września przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w obchodach czwartej rocznicy odsłonięcia memoriału Sybiraków i Żołnierzy AK z Podobwodu Sędziszów przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Małopolskim. Po Mszy św. delegacje parlamentarzystów, samorządowców, służb mundurowych, szkół oraz rodzin Sybiraków złożyły kwiaty pod memoriałem.

 

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.