Uczniowie ZST na Pikniku Rodzinnym w Chechłach

W dniu 10 czerwca 2018 r. nasi uczniowie na Rodzinnym Pikniku w Chechłach przeprowadzili warsztaty fryzjerskie, promując szkołę i zawód. Celem było wykonanie fryzur dla dzieci i rodziców. Podczas warsztatów uczniowie wykonywali: strzyżenie, upięcia, koki oraz stylizacje paznokci. Atmosfera była bardzo miła, wesoła w czasie modelowania, karbowania, upinania, a efekty były niepowtarzalne. Serdecznie dziękujemy organizatorom Pikniku za zaproszenie, a naszej młodzieży za współpracę, pomoc i pożytecznie spędzony czas pełen wrażeń, inspiracji i integracji. Uczniowie z klasy I, II w zawodzie technik usług fryzjerskich mogli rozwijać umiejętności praktyczne w tym zawodzie. Opiekun Małgorzata Drozd

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.