III Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski w Tarnobrzegu

27 kwietnia 2018 r. w Tarnobrzegu odbył się III Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega.
Tematem konkursu był „Baśniowy Świat Fryzur”. Uczestnikami z naszej szkoły byli:
Alicja Zając z kl. II TF z modelką Klaudią Bochenek z kl. II TF zainspirowały się bajką „Mała Syrenka”,
Magdalena Wiater  z kl. II TF z modelką Szkutak Patrycja zainspirowały się „Królową Śniegu”,
Kamil Sikora z kl.I F z modelką Magdaleną Szędzioł, którzy zainspirowali się
 ,,Kopciuszkiem”.
W konkursie uczestniczyło sześć szkół z województwa podkarpackiego. Uczniowie mieli 120 minut na wykonanie fryzury. Tematem konkursu były wybrane postacie z baśni i bajek. Odpowiednio przygotowany strój i makijaż dopełniał całości stylizacji. Nasze fryzury inspirowane „czesane baśnią” wyróżniały się na tle prac pozostałych uczestników. Poziom naszych uczniów był wysoki, w szczególności przy zastosowaniu kreatywnych technik czesania i formowania fryzur. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę mieli możliwość porównania swoich umiejętności manualnych z innymi uczestnikami. Gratulujemy pomysłowości i kreatywności. M.D.

« z 10 »
Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.